دسته بندی:معرفی سرویس

معرفی سرویس: Gravy Analytics

بازاریابان نیازمند زمینه‌ای هستند که چرایی قرار گرفتن مشتری در مکان‌های مختلف را درک نمایند. Gravy Analytics با داشتن پایگاه داده بزرگی از رخدادهای محلی و فعالیت‌ها قادر است اطلاعاتی را در این خصوص برای تبلیغات و برندها فراهم نماید.

معرفی سرویس: wizdom.ai

استارت‌آپ wizdom.ai با ترکیب داده‌ها از منابع مختلف و استفاده از هوش مصنوعی و جدیدترین الگوریتم‌های یادگیری ماشین و با به کارگیری تحلیل عظیم‌داده توانسته است سرویس‌هایی را در زمینه چشم‌اندازهای پژوهشی به پژوهشگران، موسسات پژوهشی، ناشران و سازمان‌های حمایت کننده از پژوهش‌ها و نیز کسب و کارها و دولت ارائه نماید.

معرفی سرویس: GeoSpock

شرکت GeoSpock داده‌های سنسورها را با تبدیل اتصال‌های پیچیده به مصورسازی معنادار جهت آشکار ساختن یک تصویر بزرگتر مورد استفاده قرار می‌دهد. پلتفرم این شرکت از داده‌های عظیم مکانی (spatial big data) جهت کاربردهای گوناگون و ارائه سرویس‌های مختلف در موضوعاتی نظیر شهر هوشمند، تلکام، فناوری داده‌ها، زنجیره تأمین بهره می‌برد. در واقع در چند ثانیه، ژئواسپاک، داده‌های تریلیون‌ها نقطه را جهت کشف الگوهای پنهان و ایجاد رویکردهای جدید و باارزش تحت کنترل درمی‌آورد.

معرفی سرویس: Zeotap

⁧پلتفرم داده ZEOTAP به برندها کمک می‌کند تا مشتریانشان را بهتر بشناسند و به این ترتیب جذب مشتریان جدید را بهبود داده، از ریزش مشتریان جلوگیری نموده و به مدیریت بیش‌فروشی و فروش مکمل کمک می‌نماید. سرویس‌های این شرکت در سه دسته‌ی هدف‌گذاری برای دستیابی دقیق به مخاطبان موردنظر با استفاده از داده‌های قطعی به جای داده‌های مبهم و احتمالی، دیجیتال‌سازی و غنی‌سازی CRM و دسترسی آنلاین به مشتریان، و بینش‌ها برای به دست آوردن شناخت جامع از مشتریان قرار می‌گیرد.

معرفی سرویس: Agromonitoring

سرویس Agro محصول جدید تیم OpenWeatherMap است که هدف اصلی آن توسعه سرویس‌های کشاورزی و پرداختن به نیازهای خاص این بخش می‌باشد. این محصول همچنین به بخش بیمه و بانکداری نیز اختصاص دارد و می‌تواند به عنوان ابزاری برای رتبه‌بندی مزرعه مورد استفاده قرار گیرد.

معرفی سرویس: Xignite

سرويس شركت Xignite از سال 2006 به عنوان اولین راهکار DaaS (داده به عنوان سرویس) در صنعت مالی، مبتنی بر وب‌سرویس آمازون (AWS) به فین‌تک‌ها و مؤسسات مالی برای مدیریت داده و توزیع داده‌های بازار کمک می‌نماید. در واقع سرویس ارائه شده توسط این شرکت به صورت یک پلتفرم است که مصرف داده‌های مالی و مدیریت داده‌های بازار را یکی کرده و به عنوان یک سرویس بر روی ابر ارائه می‌دهد.

معرفی سرویس: راه‌حل داده به عنوان سرویس شرکت ATTOM در حوزه املاک

راه‌حل داده به عنوان سرویس (DaaS) شرکت ATTOM یک پلتفرم داده‌های املاک مبتنی بر ابر است که مدیریت داده‌ها را میسر می‌سازد. این راه‌حل به عنوان یکی از اولین ارائه دهندگان داده‌ها در این حوزه محسوب می‌شود و شامل داده‌هایی نظیر شناسایی املاک، مالکیت، آدرس، شرح حقوقی، ارزش‌ها، مالیات‌ها و خصوصیات املاک، ژئوکد، وام‌ها، تاریخچه فروش و اجازه ساخت می‌باشد. استفاده از این داده‌ها می‌تواند در کسب‌وکارهای مرتبط با این حوزه منجر به شفافیت، نوآوری و کارایی گردد.

طراحی توسط ب.علی‌میرزایی