دسته بندی:تجربه داخلی

معرفی تجربه داخلی: دیتامون (DataMoon)

شرکت دیتامون (هوش داده مهتاب) از سال 1397 سرویس‌های مختلفی را در حوزه هوش مصنوعی ارائه می‌نماید که شامل پالایش هوشمند متن، شناسایی اشیا، تشخیص چهره، حذف پس زمینه، پلاک خوان، پالایش هوشمند تصویر و ... می‌باشد.

معرفی تجربه داخلی در زمينه هوش تجاری و داده‌كاوی در صنعت بانكداری

هوشمندسازی، نیاز به داده‌های پالایش شده، متمرکز و پردازش شده دارد که مبتنی بر کسب و کار بوده و تاریخي نیز باشند. در این راستا داده کاوان، به ایجاد و توسعه انبارداده بانکی اقدام نموده است. با ایجاد این زیرساخت امکان ارائه بیش از 15 محصول مبتنی بر هوش تجاری مانند داشبوردهای کسب و کاری ، کشف تقلب، بازاریابی هوشمند و ... به شبکی بانکی ايجاد گرديده است.

معرفی تجربه داخلی در زمینه تحلیل داده: پایشگر هشتگ

هشتگ به عنوان اولین سامانه پایش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان، اخبار، نظرات و مطالب منتشر شده در خبرگزاری‌های داخلی و خارجی، روزنامه‌ها، وب‌سایت‌های خبری مهم و کاربران شبکه‌های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام و تلگرام را تحلیل نموده و به صورت لحظه‌ای در قالب داشبوردی اختصاصی گزارش می‌دهد.

معرفی استارت‌آپ‌های داخلی حوزه تحلیل داده: جادوبی

جادوبی یک استارت‌آپ در حوزه تحلیل داده و هوش تجاری است که از سه سال پیش فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده است. این استارت‌آپ توسط احمد خلیلی و با ارائه سرویس ایجاد داشبورد تحت وب فعالیت خود رو شروع کرد. جادوبی یک راه‌حل مقرون به صرفه و انعطاف‌پذیر است که با استفاده از منابع داده‌ای مختلف امکان ایجاد داشبوردهای گوناگون برای کسب‌وکارهای مختلف را فراهم آورده است.

طراحی توسط ب.علی‌میرزایی